Et ole kirjautuneena.
iiippppo: voi olla ettet tajunnut niillä peinttimiehen aivoilla mutta tarkotin tolla että kun marko oli laittanu nimeksi nbk2 (aka kakkostiimi) niin korjasin vain että se on niiden ykkös bändi!
pojat soitteli aamulla 100km tukkkholmasta ja tunti aikaa laivaan, kertoivat ettei mitään isompia tyriä ollut paitsi joy v joku matsissa
...
Jesse J.
Clone
[email:lvdzk3ky]Fatty@team-cyclone.net[/email:lvdzk3ky]
http://www.p8ntballer-forums.com/vb/sho … eadid=5290
tuolla viellä pisteet ja toi NBK on ihan ykköstiimi.
...
Jesse J.
Clone
[email:1dzycpbq]Fatty@team-cyclone.net[/email:1dzycpbq]
Itse muutamaa warpfeed mutkaa kädessä pitännyt ja pitänee sanoa että jos osaa / aikoo opetella pelaamaan 2 kädellä niin en suosittele. Tietenkin myös tuohan ei ole nopea muutakuin sen 17 palloa tms jos tuohon revon laittaa kiinni, jos taas hakee sitä että mutkalla olisi matalampi profiili niin sitten pitänee varmaan harjotella pelaamaan niin että boxi on maskin edessä. Haloon ennemmin rahani laittaisin kiinni kuin tuohon mutta toiset tykkää makeesta toiset suolasesta.
...
Jesse J.
Clone
[email:2f2mj6pj]Fatty@team-cyclone.net[/email:2f2mj6pj]
http://www.p8ntballer-forums.com/vb/sho … eadid=5267
...
Jesse J.
Clone
[email:2kn6refl]Fatty@team-cyclone.net[/email:2kn6refl]
Tarkkuus = Mutkan tuntuma * Kuula * Piipunbore
Iippo oi peinttijumalani kerroit minulle joskus että tämä merkkain nimeltä impulse sopii sinun käteen kuin sinä meidän tiimiimme, miksi olet myymässä pois tätä merkkainta?
Tosin en nyt sano että enkeli olisi pakko ostos kaikille vaan testatkaa niitä mutkia ihan oikeesti yhden pelipäivän ajan niin tiedätte miltä ne oikeesti tuntuu omassa kämmenessä, monet vaan päätyvät enkeliin.
JEESUS TIETÄÄ KAIKEN! (MUTTA IISAKKI ON PEINTTIJUMALA!)
...
Jesse J.
Clone
[email:2t1cfkzk]Fatty@team-cyclone.net[/email:2t1cfkzk]
Kestävä, (laadukas muutenkin), helppo huoltaa ja puhdistaa, saa varaosia mitä ei itteasiassa mene hirveesti edes.
huonoa mutkassa taitanee pelkästään olla piippu (kuten lähes jokaisessa halpos semi BBssä), anti doublefeed (kumista, ainoo kuluva mitä tarttet) ja se että se on blowback
...
Jesse J.
Clone
[email:2fire9yj]Fatty@team-cyclone.net[/email:2fire9yj]
iippo onkin niin helvetillinen, kusee jopa LENTOKONEEN ikkunasta! http://koti.mbnet.fi/~jel/temp/Funpics/ … 0urine.jpg
...
Jesse J.
Clone
[email:2kcrnzxk]Fatty@team-cyclone.net[/email:2kcrnzxk]
Jos Espoo viiksi viittis lukea ja katosa että siinnähän on sellanen urli missä onki pohjapiirrustus eikä whinee johonki splatwebii!
ja jos sattumalta olet rikkonut lasisi niin painappa sitten -> http://www.kankaanpaanpaintballry.cjb.n … _pohja.pdf
nim. kerrankin jeesus tietää!
...
Jesse J.
Clone
[email:2s8t308e]Fatty@team-cyclone.net[/email:2s8t308e]
iippo ja silmälasit (mitkä sillä on mutta ei näe kuitenkaa mitää
http://www.kankaanpaanpaintballry.cjb.net/tehdas.html
...
Jesse J.
Clone
[email:7hpdzemr]Fatty@team-cyclone.net[/email:7hpdzemr]