#26 - 2009-12-20 10:13:14
Mulla ois yks suunnitelma jo valmiina simon kentälle. generaattorilla ja hopeahöyrylampuilla toteutettuna noin 6k euroo tulis kustantaan. :D
Talen kirjoitti:Mulla ois yks suunnitelma jo valmiina simon kentälle. generaattorilla ja hopeahöyrylampuilla toteutettuna noin 6k euroo tulis kustantaan. :D
VMK-80 kirjoitti:Nyt kun mä olen polkenut työmatkoja pyörällä -20c pakkasilla ei tunnukkaan enää niin hyvältä idealta pelata peinttiä jäisessä metsässä.Valoa tai ei.
VMK-80 kirjoitti:Nyt kun mä olen polkenut työmatkoja pyörällä -20c pakkasilla ei tunnukkaan enää niin hyvältä idealta pelata peinttiä jäisessä metsässä.Valoa tai ei.
Talen kirjoitti:"joo ko ei ne uuet naamat vielä tiiä miten perseestä se on kahenkympin pakkasella pelata ko ei kamppeet toimi ja varpaat sekä sormet jäässä":lol: :lol: :lol:
Dexter kirjoitti:[quote=VMK-80]Nyt kun mä olen polkenut työmatkoja pyörällä -20c pakkasilla ei tunnukkaan enää niin hyvältä idealta pelata peinttiä jäisessä metsässä.Valoa tai ei.
Talen kirjoitti:"joo ko ei ne uuet naamat vielä tiiä miten perseestä se on kahenkympin pakkasella pelata ko ei kamppeet toimi ja varpaat sekä sormet jäässä":lol: :lol: :lol:[/quote]
VMK-80 kirjoitti:Mä onnistun aina ottamaan koppeja suoraan linssiin ja se ei oo ku 5sec parinkympin pakkasilla kun ne maalit on jäässä ja mulla tulee savu korvista.
Kaiken muun mä siedän mut huurtunu taikka muuten vain paskanen maski niin mulla hitsaa hermot samantien.