Noi kyllä lähti käsittääkseni yön aikana tuolta standilta(korjatkaa jos olen värässä), joten ei tässä vaiheessa ainakaan kannata ihan alkaa liiga/divari painttaajia suoraan osoittelemaan.
Omasta mielestäni Suomi paintissa on viime vuodet ollut kohtalaisen hyvä ja rehti meininki joka suunnassa. Toki aina silloin tällöin "onnettomuuksia" sattuu, mutta mitä parempi henki Liigassa-divarissa on ja jokainen pitää silmänsä auki niin eiköhän homma kohtuu hyvin Skulaa.
Ja jos joku vielä sitä securityä tarvii niin 115kg olis tarjolla. 80e +alv/tunti + luontaisedut tietenkin. Likaisentyön, ilta- ja yö- lisät tulee tietysti tohon päälle.
Ja terveisiä Puolan Centurion kierrokselta. Pelit ja järjestelyt sujui todella mukavasti ja lämpöä riitti. Voin tässä vaiheessa lämpimästi tältä pohjalta suositella Riikan Centurio osakilpailua: Edulliset osallistumismaksut ja kuulat, loistava "oheis"-tarjonta, tarvittaessa apuja kuljetuksiin ja aseitten viemiseen paikan päälle (mikäli lentää Ryanairilla).