Et ole kirjautuneena.
Ei susta myyntimiestä ainakaan noilla puheilla tule. Ihan himmeetä sontaa. "Oliver Lang suosii myös dyen tuotteita" Mistä sä kehität tätä juttua "
Kyllä ihmiset on sen siun ilmoituksen jo varmasti lukeneet. Turha sitä ihmeemmin uppailla. Eipä paljon taida jengiä kulmat tähän aikaan kaudesta kiinnostaa. Karu_Pappa vaan tajuaa!
Ette te voittaneet mitään, lopettaakaa stressaaminen.
Yep. Tampereelta tulossa porukkaa joku 3-4 kaveria.
Mun mä oon datahiiri. Pelkään kissoja!
Yhtään olematta tyly mahdollisia ostajia kohtaan, mutta tuossa ihan ensimmäisessä viestissä löytyy kyllä kaikki tarvittavat tiedot.
Ainot mahdolliset tiedot mikä ei sinulle ensimmäisessä viestissä selviä ja tulet tarvitsemaan jos tahdot pyssyn on mun tilinumero.
Sähköpostisi perusteella jos voisi sinun ikääsi päätellä niin en edes pyssyä sulle myisi ennen kun tietäisin että sulla on lupa sellainen oikeasti ostaa. En jaksa alkaa säätään jonkun sun mutsis kanssa jotain juttuja.
Uusi hinta 400e.
Laitan messiin viel kaupanpäälle Proton m-koon pelihousut.
mä opettelin oleen hikoamatta. kesti noin 6kk aika intensiviistä treeniä. Mutta onnistuin siinä!
niin pieni ehkä päihtyny lisäys. Meidän junnujoukkue tulee hakkaamaan teidän junnujoukkueet ihan koska tahansa! Ne on kääpiöitä konekiväärien kanssa! Jota kouluttaa maailman kovimmat boardipeinttaaajat! Joten pistäkäpääpä soittoa mulle niin laitetaan geimit pystyyn 0407022916!
Setä lähtee baariin.
hahah. Otanpa GT:tä. Jaska me kerrottiin lapsille heti, että jos teete drillit kunnolla ja opettelette pelaan niin pääsette voittaan muita joukkueita ja lapset diggaili. Kilpailu on se mikä koukuttaa
Paljon oli porukkaa? Saatteko junnutiimin kasaan? Meidän junioritiimi kaipaa vastustajia!
Se on herra haitek Jäppinen.
Khihihi. Ottakaahan rauhassa ja halitaan vaan
hahah. Määritä termi skenepeinttaaja?
Karu_Pappa, höhöhöhöh!! Parempi kun et rakasta minua enää. Olen koittanutkin päästä kaikista turhista hännystelijöistä eroon
Ei ole mitn paintball katu-uskotavuutta
JT: sä olet niin vähis, että et osais ees käyttää mua.
puspus!
JT: ja keskustelu käännettiin minuun ensiksi jonkun muun toimesta
vjesku: Mä oon se kuka aina käy teillä moikkaan sun Äitii ja katoo sitten ikkunasta kun isi tulee kotiin.
Ja tuohon Antti Tuisku kommenttiin en pysty kyllä oikeasti vastaamaan. Aika hiljaiseksi vetää.
Miksi te aina kiusaatte mua
Suosittelen myös tarkastamaan nimimerkki sammyn gallerian josta löytyy aika huomattavan komeaa mieslihaa.
Sammy, hyvähyvä! Nyt alko kunnon suolaaminen!
Petteri sut hakataan. Sä vaan koodaat jotaa duunissa. Sulle se propellihattu kuuluu. Se mätsää sun leopardi-stringeihin vallan hyvin.
Miks suolaatte mua! Ette o nähnyt pitkään aikaan mua! Ette tiedä mihin levelille olen päässyt mun nörtteydessäni!
Kyllä siitä airsoftin pelaamisesta on hyötyä peintissäkin. "valmennan" itse noita junioreita täälä ja juniorit kenellä on airsoft taustaa niin kyllä tuntuvat paljon enemmän agressiota ja tilannetajua omaavan.
Darra, Älä viitti. Mä oon nörttien kuningas. En koskaan voisi satuttaa muita ihmisiä.
shoot how you will Toi olisi ihan helvetin ihanaa!
Miksi ihmeessä? Se on ihan vitun raivostuttava.
Tonne tulee varmaan jengiiki kun se juliste oli niin kuuma, koska siinä oli NVP:n pelaaja.