Et ole kirjautuneena.
Jonka URHO voitti.
Kyllä. URHO voittaa kaikki :twisted:
Kiitos Höyry.
Mikäs sen parempaa kun esin käyt sutimassa ja sit saunan jälkeen humppaamaan :mrgreen:
Humppaa taikka kuole
URHO ei pelaa divarissa.
Nim. mielummin mettässä sotimassa kun kumipallokentällä pitämässä hauskaa
Sami resistence is futile
Eppu/URHO
Mashiara miksi on parempi laitta yksi pumppu kasaan 2 tai 3 pumpun rippeistä eikä liittyä suurempaan porukkaan? Mun mielestä esim. URHOssa on hyvä pelata kun saa joukkueen joka sarjatasolle. Kaikilla kuitenkin vaihtelee taito ja into treenamiseen.
Ei oo samanlaisia. Ei käy
Kyllä Sami=Jean-Luc Picard borgit tuntee. Itsehän olit assimiloituna URHOon
Kyllä Sami=Jean-Luc Picard borgit tuntee. Itsehän olit assimiloituna URHOon
Vanhan sotaratsun akku kuoli. Nyt tarttis tietoa missä pk seudulla on teetetty uusia akkupaketteja.
Eppu
Vanhan sotaratsun akku kuoli. Nyt tarttis tietoa missä pk seudulla on teetetty uusia akkupaketteja.
Eppu
Karzah kirjoitti 25.09.2003 klo 20:04:59:
Jahas... tuota en tiennytkään, noh hinnalla pilattu sekin
![]()
Niin. Vitosella saa vitosen boxin
Miinus puolena vielä, et pitää lähetellä jenkkehin jos jotain suurempaa ongelmaa.
Plussana, Lähetin softan päivitykseen niin ne tuuppas kokonaan uuden boxin.
Mut mun mielestä ihan ehdoton vekotin. Kestää oikeesti hakkaamista jos ei kiristele niitä ruuveja liikaa. Ja kohta pitäis tulla markkinoille ääniaktivoidun mallin.
Ps. vanhan mallin revo läppä pitäi käydä halkoon.
shwoomie kirjoitti 25.07.2003 klo 18:48:24:
tai sit semmoset laser miekat...voitais pätkii populalta jalat ni ei tulis yli juoksuja! sit ku kaikki ois jedejä ni voitais leijailla sillee ältsyn makeesti kentän yllä ja pätki jengiä matalaks ni ei sit liikuttaiskaan ku sumutorvi on soinu!
Huoh
Mitäpäs jos jätettäis ne pillit himaan, ja hommattais semmoset sikaläyhyt radiopuhelimet tuomareille. Jukolalta kannattais kysellä niitten hyödyllisyydestä, kun se niitä käytti kolmannella 2.div. kiekalla.
Ei. Ku ei siihen runkoon mitään reikiä tartte porata, vaan hommaat semmosen hammerin jossa on se nylonruuvi kyljessä. Sit ku ruuvaat lugia niin se toimii siinä semmosena jarruna. Itse laitoin kuitenkin loctiteä varmistukseksi. Semmonen nylon hammeri tulee mm. worr bladen mukana.
Paras vaihtis on hammeri jossa on nylonruuvi lukitus, mut halvinhan on loctite sovellus.
Zori Heba. Johtuko toka sija mun koksun skulaamattomuudesta, vai sun tippumisesta vikassa pelissä, tiedä häntä. Vika kiekka me kuitenkin viedään, ja se on veijo se.
Kerrankin aikaa valmistautua kunnolla.
Olenko mä taas hukassa, mut mikä päiväys tällä hästin pidolla on?
Jokos oot päässyt testailee uutta kahvaa?
Eppu
Heba hei, ne läpät mitä me heitettiin, ei ne ollut totta. Tottakai sä voit jäädä meidän kanssa rauhallisin mielin sille mökille yöks.
Oman vähäisen kokemuksen mukaan x formaatti vaikutti oikeesti hyvältä. Esim. kolmella kentällisellä saa tehtyä paljon erillaisia peli variaatioita. Yks kentällinen voi olla vaik vähän jarruttelu asemissa vastustajan ns. ykköstä vastaan. Pelien välissäkin kerkee mukavasti vaihtaa taktiikkaa jos tarvetta ilmenee. Pelit on nopea tempoisia ja itsellä ainakin pysyi hyvin fiilis päällä vaihdon ajan. Tuomareiltahan toi kyllä vaatii paljon taitoa juuri nopeiden tilanteiden vuoksi. Mutta parasta tossa x-pallossa on omasta mielestä se että sitä on oikeasti kiva katsoa ja siihen voi yleisö vaikuttaa. Kyllähän suomi-ruotsi matseissa on aina tunnelma katossa kun huutaa palaajille missä ne hurrit luuraa.
eppu-breakout
uni kirjoitti 13.06.2003 klo 22:35:20:
ps. HYVÄ FINNAIR, JUURI NÄIN!
Kiitos. Joku sentään arvostaa mun työnantajaa.
Toi tietokone virhe kyl kuuluu ilmailulaitokselle mut Finnair home run OK.
uni kirjoitti 10.06.2003 klo 17:35:59:
Kapteenien kokous 09:30, pelit alkaa 10:00.
Peliaikataulut tulee perjantaihin mennessä
tuleeko?
Jotenkin mä pelkään, että meille tulee käymään urhot. Mut mun veikkaus olis.
1.breakout
2.iso kolmonen
3.furious goblins
4.gaylord
Eppu/breakout