Et ole kirjautuneena.
-Proto06, väri musta
-Virtue board (kaikki mahdolliset tulimoodit)
-varaosasetti, kuusiokoloavaimet, dye lube, piippu, asa, sormin kiristettävä feedneck
380€
Mutkalla pelattu viime tammikuusta lähtien, hyvässä kunnossa ja toimii varmasti. Mukaan Dyen piippusukka jos on tarvetta.
041-4953729 / Mikko
EnnioJones
ylös, halvalla lähtee
evo myyty
Jotta olisi vaihtoehtoja:
Pelaajan tavoitteena on yrittää veikata oikein jääkiekon MM-kisoissa pelattavien otteluiden...
hmmm...
Pitihän tota veikata.
1. Argentiina!
Jos lätkässä pelaaja tinttaa kaverilta leegot sisään ja saa siitä 2 min rangaistuksen, siitä saatetaan ihmetellä tuomarin linjaa. Mutta pelaaja on silti se ketä siitä huutoa saa.
Peintissä jos pelaaja pelaa hitti päällä ja hänet ainoastaan eliminoidaan, nousee siitä vaan kaamea huuto kuinka tuomari oli paska. Eipä taideta paljoa näissä geimeissä pelaajia ikinä syyttää likaisesta pelaamisesta.
Miksi?
Kyllähän pelaajia syytellään likaisesta pelistä paljonkin. Vastuu kuitenkin että sääntöjä noudatetaan on tuomareilla. Jos on epävarmat tuomarit niin pelaajat alkaa vedättämään sääntöjä juuri niin paljon kuin tuomarit antaa myöten.
Eikö myös lätkässä kritiikki kohdistu tuomareihin jos päätökset ovat järjettömiä?
Olisiko liigan parempi mainostaa että tuomarit on paikalla. Eikä ammattituomarit!! Hieman liioiteltua...
Rockista ois myös tulossa, ja 99% varmasti enemmän pelaajia kuin eilen.
Mikko Kivisola kirjoitti:Mistäs se kertoo että vauva-lehden sivuilla on vilkkaampi peinttikeskustelu kuin täällä...
ainakin sen että laji on noteerattu.
hyvällä tai parahalla...
Mä kun toivoin että laji noteerattais vaikka urheiluruudussa tai jossain miesten lehdissä , mutta kaikki on tietty plussaa...
Mistäs se kertoo että vauva-lehden sivuilla on vilkkaampi peinttikeskustelu kuin täällä...
Peter Sellers ownaa pommit
nopeet syö hitaat!
Lähetetty: Sun Syy 18, 2005 1:33 pm
todella nopeet! :!:
hevoshormoonit kaataa Joukon
demokratia ownaa Itä-Saksan
GRU ownaa KGP:n
Sir Killalot ownaa pommirobotin.
Itse suosittelisin käytettyä keski/korkean hintatason mutkaa aloittavalle, juuri sen takia että hinnat suomessa ovat hyvät käytetyn ostajalle. Tosin vain siinä tapauksessa että pääsee itse testaamaan mutkan hyvin ja mukana on joku kokeneempi joka tietää asioista.
Yksi peli pelattiin joku vuosi sitten. Peli ehkäpä liian hidastempoinen, sääntöjä suht paljon. Hermot meni kun mun pelaaja ei muka osunut ylijuoksijaan ja ammuin palloa kuin viimestä päivää.
Siis, varmaan ihan mukava peli pelata mutta en suosittele lyhytpinnaisille.
Jos kerran joka turnauksessa nähdään aiemman videopätkän kaltaisia tilanteita jossa pelaaja eliminoi vastustajan ja kostoksi antaa vielä "isän kädestä" parin metrin päästä muutaman pallon vastaisen varalle, ja se on sekä pelaajien että tuomareiden mielestä aivan normaalia, en ihmettele. Mikä lajissa mättää jos ei riitä että saa eliminoitua vastustajan, vaan pitää vielä yrittää tarkoituksella satuttaa?
Itse en tuosta pätkästä pystynyt erottamaan koska ensimmäinen osuma jossa pallo rikkoutui tuli. On monta kertaa nähty vaikka ampuu kuinka läheltä palloa niin se ei rikkoudu vastustajaan tai osa palloista menee ohi, ja sen jälkeen täytyy tehdä toinen samanlainen yritys.
Eli oliko jälkimmäinen bursti vahingoittamista vai uusi yritys tiputtaa vastustaja? Näkeekö joku muu koska pallo hajoaa?
Ei pidä leimata kostoksi jos ei varmasti tiedä. Vai tietääkö Eagle?
Kaikki!
jep
Öljyn korkean hinnan jälkimainingeissa DM4+Virtuen hinta nyt 760€!
Onko seuraava kierros 13.8 kuten aiemmin on ilmoitettu?