Et ole kirjautuneena.
sopii!
mulla luulis ainakin olevan makua tuomarointiin, eli ei yhtään!
sopii!
mulla luulis ainakin olevan makua tuomarointiin, eli ei yhtään!
ainoo oikee pimp daddy on meikäläinen.te YMMÄRRÄTTE kun te näätte mun päättäjäisasun!
maskeja ei kannata ostaa käytettynä.
jos haluaa väkisin ostaa käytetyn maskin, niin kannattaa ensimmäiseks vaihtaa se linssi siihen.sen jälkeen onkin hyvä onnitella itseään hyvistä kaupoista, kun linssinvaihdon jälkeen hinta jäi 5€ uutta maskia halvemmaks.
sitäpaitsi mm. ize maskit myydään nykyään vaihtolinssin kanssa...
RAAKEL ON VITUN HUONO!
joku amatööri-tepa pesee sen mennen tullen.
M4-stokin saa, ja tähtäin kuuluu mukaan.se näyttää ihan h&k mp5a4 kurzilta.etukaffa ja kaikki.
tippmann on kyllä pirun hyvä.hinta/laatu kohdallaan, ikuinen ja vikoja on vähän, tyyppiviat on vuosien varrella onnistuttu eliminoimaan lähes täysin.
tippmann A5:een ainakin saa sen response triggerin, sitä oon kokeillu.se ampuu käytännössä itsestään, ja sen triggerbouncen voi säätää.en ole a5:lla onnistunut koskaan hajoittamaan kuulaa piippuun vaikka oon yrittäny (ampunu vinosta, vetänyt nesteillä jne...)sen tulinopeus on ihan älytön, ja mikä parasta se ei vaadi sähköboksia toimiakseen vaan siinä tulee oma syöttösysteemi mukana!
kaikenlisäks siihen saa sähkökahvan...

lokakuussa?
gayfag.
jos ad & co pystyy voittamaan joyn noviisisarjan kännissä, ad:n tullessa ekoihin peleihin suoraan putkasta, on se mun mielestä ihan oikeutettua kirjottaa boordille kännissä.
hyvä suomi finland!
mulla on noita kuoria muutama.
kerros ton evon hinta.
WORD!
stefu on razor sharp, always on point!
pati jos joku hyvää hyvyyttään järjestää tollaset päättäjäiset ihan vaan ajatuksena että KERRANKIN 1&2divarilaiset+liiga pääsee näkemään toisiaan ja vielä bileiden merkeissä, on silloin ihan turha alkaa valittamaan jostain muka liian isoista maksuista.
mä maksaisin safkasta jo ton verran.
respect mikke!
nii just!
mä pelkään kääpiöitä...oikeesti!
mulla on muija mitä pitää suostutella.
MUUTETAAN TURNAUSTEN NIMI \"TURNAUKSEKS\" JA PUHALLELLAAN NIIHIN VITUN TORVIIN!AINA ALOTUKSEKS \"FANFAARI\"(DUURISSA) JA LOPETUKSEKS \"FANFAARI\"(MOLLISSA), PALKATAAN KÄÄPIÖITÄ NARRIPUVUISSA HAUSKUTTAMAAN YLEISÖÄ PELIEN VÄLISSÄ, KIELLETÄÄN YLEISÖLTÄ PILLIT (SIELLÄ LIPUNMYYNTIKOJUN VIERESSÄ TAKAVARIKOIDAAN NIITÄ PILLEJÄ), JOS LOPPUTULOS ON TASAN MÄÄRITETÄÄN VOITTAJA KAPTEENIEN VÄLISESSÄ \"KAKSINTAISTELUSSA\" JOKA ALKAA \"RUMMUNPÄRISTYKSELLÄ\"
näin mä oon funtsinu tän homman...
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!
PB-HEAVEN!!!
HAHA!
olin jo unohtanu!
natsaaks osiksella?
DT ilmoittanee osallistumisestaan sunnuntaina.
onko sinun paha olla?
joissain isommissa turnauksissa tota torvea on käytetty pelin alottamiseen/lopettamiseen.ehdotankin, että sekaannusten välttämiseksi em. tilanteessa tuomarit voisivat tehdä jotain poikkeuksellista jotta lajia tuntematon yleisökin ymmärtää mistä on kysymys
ehdotuksena koko tuomaristo voisi esimerkiksi tehdä kärrynpyöriä, kuperkeikkoja tahi puolivoltteja jotta peliin vihkiytymätönkin yleisö VÄLITTÖMÄSTI ymmärtää mitä kentällä juuri tapahtui.mikäli halutaan osoittaa väärinkäytös äänimerkillä, siihen sopii kuin nakutettuna radenchskin marssi, eli pelle hermannin tunnusmelodia wienin filharmoonikkojen esittämänä.
tunnelma on huipussaan eikä kenellekään jää epäselväksi mitä kentällä tapahtui, kun koko tuomarista möyrii paskarinkiä naama turpeessa epävireisen vaskipuhallinsektion säestämänä.
niin.
toi torvisääntö on vähän sama ku laittais katiskaan pyörät.
hanki icq niin mä voi lähettää muutaman!
logic 5.5 + läjä plugareita,softasynia, samplereita ja reason 2 rewirettuna siihen vielä lisäks.
ei tota rautaa oo pakko enää nykyään olla kunhan koneteho riittää...
tosin millään soundblasterilla ei välttämättä kannata yrittääkään