Et ole kirjautuneena.
En ainakaan minä 8) mut ei oo tarvetta täyttölaitteelle ku on jo!
Onko jollain kokemuksia kranaateista? :twisted: Mistä kannattaa ostaa(parhaat/halvimmat).Eniten kiinnostais savukranaatit ja räjähtävistä värikranaateistakin saa kertoa jos on tietoa.Sais vähä jotain uutta noihin mettä peleihin varsinkin tota savua 8) koitin tota hakua mut en löytänyt sieltä mitään :?
No niin homma rupee toimiin!!!
Nyt näin äkkiseltään sanottuna varmaan tuolla helsingissä sissos,cool games ja paintball games.Sitten tuolla hyvinkäällä on kans sisä ja ulko kenttiä.
Onko teillä mikä/mitkä merkkaimet?Niin ja kannattaa koittaa tota hakua sieltä löytyy kyllä kaikkee tai muilta netti sivuilla.Kyllä se siitä pikku hiljaa alkaa luonnistua ja oppia kaiken laista
Jep jep!!Niin vähä arvelinkin!
Se nyt on varmaa et se on vakio piippua parempi 8) ei noilla vakio piipuilla tee juuri mitään niin joo onko se muuten äänekäs?
Niin näköjään on ei tullu katottua ku viimesimmän viestin päivämäärä!!Luulis ainakin et pelit on pelattu Mut toivottavasti täst on jollekkin toiselle hyötyä jos joku sen löytää esim.ton haun kautta.
Laita lukitetta!!!Se on paras ja helpoin!!!
Joo kyl mä suosittelen tota 98c ja niistä kuulista et kyllä niit menee äkkiä enemmän ku 500kpl.Jos meinaatte pelaa joku 8h niin 1000kpl on aika paljon lähempänä.Sit vielä 20oz pullot.Pumpuilla pääsee kuula kustannuksissa paljon alemmas ja 12oz pullo riittää niihin.
Ei tohon tarvii juuri mitään muuta ku noi mitä cruwaller ja kaotic sano!!
Ei muuta kun anna mennä anna mennä
Toimii
Kai se sniper piippu ajaa asiansa :? mutta smart partsin all-american,teardrop tai progressive on varmaan parempia!?Pituus joku 12"-14".Tai sit dye Xcel.Käy kattomassa smart parts.com millassia ne on. 8) Vai pitäskö sanoo et käytä hakua et jos sielt löytys jotain
Ihan hyvä alottelijan paketti varma toiminen,tarkka ja tehokas!! 8) Hinta tiedostelut ja kuvat maililla tai soitto 040-7610369.
Näin on!Mä yleensä pidän hetken jääkaapissa ja sit täytän ei sitä mun mielestä tarvii pakkaseen laittaa yöksi.Tai sitten sekin riittää et jos pulloon on jääny vähän kaasua niin kun päästä ne pois niin pullo viilenee siitäkin sopivasti. mutta kyllä se on hyvä punnita varsinkin jos laittaa sen ihan täyteen :shock: ja nyt tos on hyvä lasku kaava minkä the imppi laitto!
Sit sitä kyllä menee et suhina käy :shock: Se on aina hyvä tarkistaa.
Mulla ei ole ollu mitään ongelmia hiilarin kanssa paitsi talvella se on vähä huonompi mutta on pelit kyllä silti aina onnistunu.Ilmasta en sano mitään ku ei ole kokemusta juuri mitään.Ei ole mulla menny levyjä koskaan rikki vaikka en juuri koskaan vaa`alla niitä käytä,sen oppii tunteen aika hyvin koska siellä on sopivasti kaasua. niin ja pikku pullo on hyvä olla esim.jääkaapissa vahän aikaa ennen täyttöä,iso pullo ei taas kannata olla talvella ulkona se kannattaa olla edes vähä lämpösemmässä,ainakaan mun pullosta ei meinannu viime talvena pakkasessa toimia.
Kiitos kiitos!!Ja se FAQ ois kyl hyvä!Eiköhän tää riitä!Erityis kiitokset rokalle vaivan näöstä!!
Mulla ois sulle pumppu paketti myynnissä.Laita mulle mailia jos kiinnostaa.Voin laittaa sit kuvia kans sulle.
Joo kyl nyt tuli ihan asiaa ossilta ja le_samuelilta!!Niin ja ei tolla haulla mitään löydä.
Ei sun ainakaan tarvii vaivautua!!!
Joo kyllä toi 98c on hyvä ase!!Ostin just ittelle sen kakkos aseeks.Ykkös aseena mulla on A-5 ja on hyvä!! 8) A-5 saa enemmän tuli tehoo ku ostaa sähkökahvan kun taas 98c pitää ostaa sit viel sähkönen loaderi.Sitte tietysti pitempi piippu joku 12"-14". Niillä pärjää jo hyvin.
Saahan niihin vaikka mitä! Esim.pidempi piippu ja sähkönen loaderi! 8) Noi nyt siihen vois ensimmäisenä hankkia!
Ja käy varmasti ekaks mutkaks ainakin mettässä.